קנו מנוי, וקבלו גישה מיידית לכל השיעורים.

תשלום חד פעמי לכל החיים


450ש"ח

בלי מנויים, בלי חידושים. שלמו פעם אחת לכל החיים.

השיעורים

שאלות נפוצות

 • 1
  האם כל המנויים נהנים מאותם השיעורים?
  כן. גם המנוי השנתי וגם המנוי החודשי יעניקו לך גישה לכל השיעורים הקיימים כעת באתר, וגישה לכל השיעורים שיעלו בעתיד. מנוי חודשי יאפשר לך לבטל את המנוי בכל שלב (החל ממועד החיוב הבא), ומנוי שנתי יאפשר לך לבטל את המנוי לאחר שנה
  קראו עוד
 • 2
  איך מפסיקים / מבטלים מנוי?
  פשוט פונים אלינו כאן אם רכשת מנוי חודשי - ניתן לבטלו בכל שלב ולעצור את החיוב החל ממועד החיוב הבא. אם רכשת מנוי שנתי - המנוי יחודש לאחר 12 חודשים ממועד רכישתו. לדוגמה: אם רכשתם מנוי חודשי ב-1 ביוני תוכלו להפסיקו בכל רגע נתון, והחיוב ייעצר. התשלום עבור חודש יוני לא יוחזר אך לא ייגבו תשלומים נוספים החל מחודש יולי. אם רכשתם מנוי שנתי ב-1 ביוני 2019 ובחרתם להפסיקו, המנוי לא יחודש ב-1 ביוני 2020.
  קראו עוד
 • 3
  באמת יש מענה לשאלות מקצועיות?
  כן! המשתמשים שלנו נהנים ממענה מקצועי לכל שאלה במהלך הכנת המתכון על-ידי קונדיטורים מקצועיים שבקיאים במתכונים השונים. המענה ניתן בשעות מוגדרת, בהתאם לפירוט באתר. בכדי להבטיח מענה איכותי, המענה יינתן רק עבור המתכונים המפורטים באתר ולא עבור מתכונים אחרים מרחבי הרשת.
  קראו עוד
 • 4
  למי מתאימים השיעורים?
  לכל מי שאוהב או אוהבת קונדיטוריה. אין צורך בידע מוקדם, רק בתשוקה לתחום. השיעורים מגוונים ומציעים מתכוני בסיס, טכניקות שונות ומתכונים מתקדמים.
  קראו עוד
 • 5
  מה עדיף? סדנה מעשית או שיעור מקוון?
  אנו מאמינים ששני המוצרים משלימים אחד את השני. תהליך למידה טוב הוא תהליך מתמשך ורציף. גם אם נרשמתם לסדנת קונדיטוריה מעשית, השיעורים המקוונים יאפשרו לכם להמשיך לתרגל טכניקות ומתכונים שונים לאחר מכן במטבח הפרטי שלכם.
  קראו עוד